0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۸:۲۰:۰۷
کد مطلب:  1684053
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:
کتب درسی تنها در مدارس توزیع می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: توزیع کتاب‌های درسی در مدارس صورت می‌گیرد و در بخش خصوصی در سطح استان هیچ گونه توزیعی نداریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کوروش مودت با اشاره به ثبت‌نام دانش آموزان خوزستانی برای دریافت کتب درسی، اظهار کرد: همه کتب درسی، پس از اتمام ثبت‌نام دانش‌آموزان و البته پیش از آغاز مهرماه بین دانش‌آموزان توزیع خواهند شد.

 

وی افزود: کتاب‌های رسیده به استان، از روز گذشته (۲۱ شهریور) بین مناطق توزیع و در اختیار مدیران مدارس قرار داده شدند. مدیران مدارس براساس زمان‌بندی معین، برای توزیع کتب درسی به اولیا اطلاع خواهند داد تا پروتکل‌های بهداشتی رعایت و از تراکم جمعیت اولیا و دانش‌آموزان جلوگیری شود.

 

مودت بیان کرد: دانش‌آموزانی که تاکنون برای دریافت کتب درسی ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت کتب درسی به نشانی https://www.irtextbook.ir/ درخواست خود را ثبت کنند. شرط ثبت‌نام در سامانه دریافت کتب درسی، کامل بودن ثبت‌نام در مدارس است. توزیع کتاب‌های درسی در مدارس صورت می‌گیرد و در بخش خصوصی در سطح استان هیچ گونه توزیعی نداریم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان با اشاره به وضعیت مناسب ثبت‌نام دانش‌آموزان خوزستانی در سامانه ثبت کتب درسی، گفت: ثبت‌نام در سامانه دریافت کتب درسی تا ۳۱ شهریور تمدید شد و دانش‌آموزان فرصت دارند تا این تاریخ نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید :