8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۹:۳۶:۱۵
کد مطلب:  1684273
پویش ملی شور عاطفه‌ها و همکلاسی مهربان با اهداء بیش از ۵ هزار بسته حمایتی در آستانه مهر

با همکاری و مشارکت ارگان های استان‌مرکزی ۵ هزار و ۲۰۰ بسته شامل ملزومات مورد نیاز دانش آموزان در آستانه ماه مهر برای دانش آموزان بی بضاعت آماده شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی؛ با همکاری و مشارکت ارگان های مختلف منجمله آموزش و پرورش کمیته امداد بسیج سپاه روح الله و ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت در استان‌مرکزی ۵ هزار و ۲۰۰ بسته شامل ملزومات مورد نیاز دانش آموزان در آستانه ماه مهر برای دانش آموزان بی بضاعت آماده شد.

در مراسمی که برای توزیع این هدایا در مدرسه قرآنی فطرت اراک برگزار شد تعدادی از هدایا به صورت نمادین به نمایش گذاشته شد.

در این مراسم حسین آبادی مدیر کل آموزش و پرورش استان‌مرکزی با اشاره به تجمیع کمک ها از سوی ارگان های یاد شده برای جلوگیری از پراکنده کاری گفت: گرچه امسال مدارس صددرصد فعالیت حضوری نخواهد داشت اما فعالیتهای آموزش و‌پرورش به روش مجازی انجام می شود و ار اقدامات مثبت فروگذار نخواهیم بود.

مومنی مدیرکل کمیته امداد استان هم با اشاره به اینکه استان مرکزی دومین استان در امور نیکوکاری در کشور است گفت : امسال با هماهنگی های انجام شده هر مدرسه خود اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی برای دانش آموزان همان مدرسه خواهد کرد.

وی اظهار داشت: بیش از 7 هزار دانش آموز و دانشجو برای اهداِ کمک ها شناسایی شده است.

سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله نیز در سخنانی با اشاره به اینکه ۴ هزار نیروی بسیج استان در توزیع بسته ها مشارکت دارند گفت :کمک های مردمی مصداق امر به معروف و نهی از منکر است که باید توسعه پیدا کند.
وی افزود: همت مردانه ای میخواهد که مشکلات جاری حل شود و سرمایه اصلی انقلاب که همانا مردم هستند حفظ شود.

تهامی رئیس ستاد اجرایی فرمان در استان مرکزی هم در مصاحبه ای با بیان اینکه 5 هزار و 200 بسته حمایتی از دانش آموزان در استان توزیع می شود گفت: این ستاد در برهه های مختلف اقدام به توزیع بسته های حمایتی کرده و این روند همچنان ادامه دارد.

 

 

به اشتراک بگذارید :