19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۰:۲۱:۱۷
کد مطلب:  1684361
بازگشایی مدارس به صورت تدریجی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی از بازگشایی مدارس استان به صورت تدریجی و براساس مجوزهای ستاد مبارزه با کرونا خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، رضا یکه خانی، در گفتگو با خبر سات 20 شبکه خاوران، با اشاره به واکسیناسیون 90 درصدی فرهنگیان استان اظهار کرد: براساس دستورالعمل معاونت تحت عنوان نسخه صفر شش فعالیت مدارس روستایی و عشایری کم جمعیت و دورس عملی و کارگاهی هنرستان ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت حضوری  بامانع است ولی در عین حال تصمیم نهایی برعهده ستاد ملی کرونا است.

وی، رویکرد امسال آموزش و پرورش در خراسان جنوبی برگزاری کلاس ها به صورت تلفیقی حضوری و مجازی دانست و تصرسح کرد: حفظ سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان، اولیا، مدیران و معلمان خط قرمز و اولویت اول خادمین آموزش و پرورش در بهارستان علم و ادب است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جاری به صورت تدریجی، با توجه به دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی خبر  داد و عنوان کرد: سامانه شاد و مدرسه تلویزیونی آموزش های مکمل هستند و ما پیش بینی می کنم با توجه به روند رو به رشد واکسیناسیون، آموزش ها به صورت تلفیقی ارائه شود.

به گفته یکه خانی بعد از این هم آموزش مجازی به عنوان فعالیت های تکمیلی در کنار آموزش رسمی حضور خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :