9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۱:۱۱:۳۲
کد مطلب:  1684473
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خبر داد
آغاز برنامه های کارگروه فرهنگی و پرورشی کنگره شهدای استان همدان از هفته دفاع مقدس

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان از آغاز برنامه های کارگروه فرهنگی و پرورشی کنگره شهدای استان از هفته دفاع مقدس خبر داد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، یوسف سعیدی در جلسه کارگروه پرورشی و فرهنگی کنگره شهدای استان با اشاره به برنامه های این کارگروه، اظهار کرد: هریک از برنامه ها و طرح های پیش بینی شده برای کنگره شهدا بر اساس زمان بندی و متناسب با شرایط موجود دنبال خواهد شد.

  سعیدی رویکرد برنامه های اجرایی را "مردم یاری، خدمت رسانی به محرومین و محرومیت زدایی" خواند و تصریح کرد: برگزاری 36 یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز در سطح شهرستان ها، نواحی و مناطق از جمله برنامه های پیش بینی شده در کارگروه پروشی و فرهنگی است.

   وی افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور، بازدید فرهنگیان و دانش آموزان از باغ موزه دفاع مقدس، تجلیل از خانواده معظم شهدا، برگزاری جشنواره های قرآنی و فرهنگی و برگزاری اردوهای جهادی از دیگر برنامه های این کارگروه است.

   معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: زنگ مقاومت همزمان با آغاز سال تحصیلی به صورت نمادین در مدارس منتخب استان نواخته خواهد شد.   

به اشتراک بگذارید :