18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۲:۱۰:۳۵
کد مطلب:  1684617
دبیرستان امیر کبیر میزبان پویش مردمی " هم‌کلاسی مهربان"

پویش کمک‌های مردمی " هم‌کلاسی مهربان" به همت بسیج دانش‌آموزی و آموزش و پرورش لرستان با هدف دانش آموزان نیازمند در دبیرستان امیرکبیر خرم آباد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی سرپرست آموزش و پرورش لرستان ضمن تقدیر از همکاری همه دستگاهها در این کار خداپسندانه  گفت: همانطور که بحث کمک به هم نوع در احادیث و روایات دین مبین اسلام آمده است، پویش همدلی و کمک‌های مومنانه هم با هدف دستگیری از افراد نیازمند برگزار می شود  ، بندگان خوب و شایسته  از آنچه که خداوند دراختیارشان گذاشته در آشکار و نهان  به دیگران کمک می کنند .
سید عیسی سهرابی  با اشاره به بازگشایی مدارس در سال تحصیلی پیش رو اظهار داشت : پس از شیوع ویروس کرونا هرچند فعالیت آموزشی در مدارس استمرار داشت ولی فعالیت آموزشی بصورت عادی انجام نمی شد  ، با توجه به افت کیفیت آموزشی  ، گسترش نابرابری های آموزشی و تاکید برسلامت دانش اموزان در سال تحصیلی پیش رو مدارس با برنامه ریزی و توجه به دستورات ستاد مقابله با کرونا بازگشایی می شوند البته این بازگشایی تدریجی خواهد بود .
سهرابی  با اشاره به تهیه و بسته‌بندی این اقلام  گفت: امروز حدود 5000 بسته کمک آموزشی شامل کیف و لوازم التحریر تهیه شده  که با همت بسیج دانش آموزی به  دانش‌آموزان در مناطقی که از قبل شناسایی شده اند اهدا خواهد شد.

تنظیم / پارسایی

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :