22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۲:۵۱:۲۳
کد مطلب:  1684733
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان استان عنوان کرد:
اولیای دانش آموزان شرکای راهبردی مجموعه تعلیم و تربیت استان/فعالیت بیش از ۴ هزار شورای انجمن اولیا و مربیان در استان خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر نقش راهبردی اولیا در تحقق برنامه های آموزش و پرورش؛ بیان کرد: استان خوزستان با داشتن ۴ هزار و ۳۰۸ انجمن اولیا و مربیان فعال گام مهمی در راستای اهمیت بخشی به نقش اولیا و مربیان برداشته است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت امروز سه شنبه ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۰ در جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان استان اظهار کرد: بازگشایی مدارس بر اساس الگوی ابلاغی  بدون همگرایی و تعامل و حضور اثربخش اولیا محقق نمی شود و بر همین اساس نقش اولیا و مربیان در تحقق برنامه های تحولی آموزش و پرورش مورد تاکید است.


وی در ادامه با اشاره به فعالیت ۴ هزار و ۳۰۸ انجمن اولیا و مربیان در سطح استان؛ خاطرنشان کرد: مهمترین اصل در بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید اقناع والدین است و این مهم تنها با کمک و تعامل شوراهای انجمن اولیا و مربیان به عنوان حلقه وصل آموزش و پرورش و جامعه مخاطبان محقق و میسر می شود.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه گفت: ایجاد بستر روانی مناسب برای خانواده ها و همچنین ایجاد بستر برای جلوگیری از بروز آسیب های روحی یکی دیگر از اولویت های مجموعه تعلیم و تربیت استان در این خصوص است.


مودت در پایان یادآور شد: آیین نمادین نواختن زنگ بازگشایی مدارس خوزستان روز شنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۰ در سراسر استان نواخته خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :