19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۴۱:۳۶
کد مطلب:  1685005
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در هفدهمین نشست برخط با روسای آموزش و پرورش سراسر استان تاکید کرد:
شور عاطفه ها یک برنامه درسی پنهان و اثر بخش است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه شور عاطفه های یک برنامه درسی پنهان و اثر بخش است افزود: این مراسم یک فرصت تربیتی بزرگ برای تقویت همدلی و نوع دوستی در دانش آموزان است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه شور عاطفه های یک برنامه درسی پنهان و اثر بخش است افزود: این مراسم یک فرصت تربیتی بزرگ برای تقویت همدلی و نوع دوستی در دانش آموزان است
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در هفدهمین نشست برخط با روسای آموزش و پرورش سراسر استان با حضور مدیر کل کمیته امدادم امام خمینی(ره) گفت: شور عاطفه ها یک کار انسانی است و وظیفه اخلاقی همه افراد جامعه است که نسبت به برگزاری این جشن با شکوه همکاری نمایند.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:خوشبختانه کمیته امداد امام خمینی(ره) در این سالیان اخیر نسبت به برگزاری شور عاطفه ها بسیار شفاف و منعطف عمل کرده است.


اسماعیلی گفت: شفافیت در عملکرد باعث اعتماد مردم می شود و همین مساله باعث شده است که مردم در سخت ترین شرایط اقتصادی کمک های مالی خوبی به مدارس بکنند.
وی با بیان اینکه به جشن نیکوکاری باید به عنوان برنامه پنهان درسی نگاه کرد افزود: این گونه مراسم ها تمرینی برای تقویت حس نیکوکاری و همدلی بین دانش آموزان است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس به کمک 27 میلیارد تومانی مردم در جشن عاطفه های سال گذشته اشاره کرد و گفت: میتوان از این ظرفیت برای تحقق حیات طیبه و ساخت جامعه ایده آل بهره برد.
اسماعیلی افزود: نیازهای ما امسال دوگانه شده است و باتوجه به اینکه احتمال دارد با فروکش کردن کرونا و انجام واکسیناسیون و تدابیر بهداشتی لازم،  مدارس را به صورت تدریجی باز کنیم این مساله ایجاب می کند که در توزیع منابع و هزینه کرد کمک دانش آموزان دقت به خرج دهیم.
رییس سازمان دانش آموزی فارس  نیز گفت: سازمان دانش آموزی استان با استفاده از تمام ظرفیت های اطلاع رسانی آماده است تا شور عاطفه ها را به بهترین نحو برگزار نماید.


امید اسماعیلی گفت: برگزاری پویش های نیکوکاری مختلف در کنار برگزاری مسابقات از دیگر اقداماتی است که سازمان دانش آموزی فارس برای تقویت این کار خداپسندانه انجام خواهد داد.

به اشتراک بگذارید :