17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۴:۴۲:۵۹
کد مطلب:  1685011
استاندار البرز:
۲۵ پروژه آموزشی در البرز آماده بهره برداری است

استاندار البرز با اشاره به تلاش های انجام شده برای تامین زیرساخت ها ، اعلام کرد که ۲۵ پروژه آموزشی برای سال تحصیلی جدید در مناطق مختلف این استان آماده بهره برداری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،

عزیزاله شهبازی روز سه شنبه در آیین بهره برداری از دبیرستان شهید باب الله مؤمنی  کرج و اعزام کاروان توزیع اقلام و تجهیزات آموزشی و ورزشی به مدارس البرز  افزود: آموزش و پرورش البرز با تلاش کارکنان این مجموعه در ارزیابی دستگاه های اجرایی برترشناخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در جامعه نقش تعیین کننده دارد اما مظلوم است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش تولید کننده است، اضافه کرد: فرهنگیان استان البرز از زمان شیوع ویروس کرونا در دو بخش آموزشی و کمک در تولید و خدمات در حوزه مبارزه با این ویروس خدمات ارزشمندی ارائه دادند.

شهبازی تصریح کرد: از همان ابتدای کار ۱۰۰ نفر از فرهنگیان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی البرز قرار گرفت تا کادر درمان را یاری کنند و در بخش واکسیناسیون نیز در میدان خدمت حاضر شدند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش البرز تعامل خوبی با مجموعه استان دارد که این وحدت، همدلی و همفکری در استان های دیگر کمتردیده می شود.

وی یکی از دلایل موفقیت استانداری البرز در اجرای پروژه ها و خدمات به مردم را پرهیز از توجه به حواشی ذکر کرد و افزود: توجه کردن به حواشی موجب مشغول شدن ذهن مدیران می شود.

وی مجاهدت خاموش مدیران البرز را ستودنی خواند و تاکید کرد: در دولت سیزدهم نگاه خدمت به مردم حاکم است که تا روزی که مدیر هستیم آن را انجام دهیم.

به اشتراک بگذارید :