16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۱۳:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1685013
برگزاری شور عاطفه‌ها، در استان اردبیل به‌صورت غیرحضوری است

مدیر کل آموزش وپرورش اردبیل از برگزاری غیرحضوری شورعاطفه‌ها برای تقسیم نشاط در بین دانش‌آموزان این استان خبر داد.

احمد ناصری، مدیر کل و رییس شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی اردبیل اظهار کرد: امسال همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه‌ها با عنوان شور عاطفه‌ها در تمامی نقاط این استان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از پانا، احمد ناصری با بیان اینکه شور عاطفه‌ها از روز شنبه 2۰شهریور ماه شروع شده و تا روز جمعه 11 مهرماه ادامه دارد، افزود: به علت شیوع ویروس کرونا، شور عاطفه‌ها به صورت فیزیکی برگزار نخواهد شد و تلاش شده مردم و خیرین کمک های نقدی خود به دانش آموزان کم‌بضاعت را به صورت غیرحضوری و از طرق مختلف از جمله سامانه آنی پرداخت انجام دهند.

ناصری با اشاره به اینکه "نیاز اساسی محصلین علاوه بر وسایل مدرسه و نوشت افزار، کمک هزینه تحصیلی و ملزومات آموزشی است، تصریح کرد: دغدغه اصلی ما این است که در ایام کرونایی هیچکدام از دانش آموزان به علت مشکلات و نیازهای مالی از تحصیل محروم نشوند.

وی بیان کرد: شماره کارت : ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۵۲نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان و کدآنی پرداخت : *8877*045# هم پل ارتباطی آسان و راحت برای همه اقشار مردم است که انتظار می‌رود برای تامین نیازهای اساسی دانش‌آموزان بی‌بضاعت این اداره کل را در رسیدن به اهداف الهی ،انسانی خود بیش از پیش یاری کنند.

گفتنی است:این پویش با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود که با توجه به شیوع کرونا، ارائه ملزومات و تجهیزات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان و پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی، در اولویت این طرح قرار گرفته است.

به منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، همچون سال گذشته پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) هم در سطح شهرها مستقر نخواهد شد و جذب کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها از روش‌های غیرحضوری انجام می‌شود.

به اشتراک بگذارید :