0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۲۲:۰۷:۰۲
کد مطلب:  1685273
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش:
مدارس اول مهر غیرحضوری بازگشایی می‌شوند

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس اول مهر غیرحضوری بازگشایی می‌شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، محمدحسین کفراشی امروز ( 23 شهریور ) در حاشیه نشست شورای معاونین، مدیران و رئوسای نواحی، شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته مدارس اول مهر به صورت غیرحضوری و در فضای "شاد" بازگشایی خواهند شد و تنها مدارس روستایی و عشایری که تعداد محدودی دانش آموز دارند، همچون سال گذشته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضوری بازگشایی می شوند.

 کفراشی ادامه داد: بازگشایی حضوری مدارس الزاماتی دارد که یکی از آنها واکسیناسیون معلم ها است که در حال انجام است، لذا در صورت واکسیناسیون معلم ها مدارس کم کم به سمت حضوری شدن سوق داده می‌شوند.

مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در ادامه اشاره ای هم فعال بودن سامانه شکایات اولیاء وزارت آموزش و پرورش داشت و گفت: بر اساس این سامانه تمامی شکایات اولیای دانش آموزان ظرف کمتر از 10 روز پاسخ داده می شود.

کفراشی ادامه داد: عمده شکایات والدین پیرامون ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس و مشکلات مرتبط با آن است.

وی در ادامه اشاره ای هم به بازدید از مدارس استان در آستانه اول مهر داشت و گفت: در بازدید که  از مدارس استان به ویژه مدارس مناطق حاشیه ای انجام شد، آمادگی مدارس استان برای بازگشایی حضوری در حد قابل قبولی است.

کفراشی تاکید کرد: در حال بررسی وضعیت مدارس در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم و هرجا مشکلی باشد سعی در رفع آن داریم تا در صورت تصمیم ستاد ملی کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس به شکل حضوری، مشکلی برای بازگشایی مدارس با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی نداشته باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :