19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۰:۲۵:۲۲
کد مطلب:  1685893
شورای آموزش و پرورش
پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان

دیروز پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نهبندان دیروز سه شنبه مورخه 1400/06/23 پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور امام جمعه معزز شهر نهبندان و معاون محترم سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان در محل سالن ویدئو کنفرانس مدیریت برگزار شد.

 روشندل،مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن خیر مقدم به میهمانان و مدعوین محترم و تشکر از حضور پرشور اعضا در جلسات شورای آموزش و پرورش،به ارائه گزارش کاری از اجرای مصوبات جلسه قبل و همچنین ارائه دستور کار جلسه مبنی بر برنامه ریزی در خصوص چگونگی برگزاری آیین بازگشایی رسمی مدارس که به صورت استانی امسال در شهرستان نهبندان برگزار میگردد پرداختند و همچنین خواستار همکاری دستگاه‌ها و نهادها در آماده سازی و تجهیز مدارس برای اول مهر شدند.

 وی به فعالیت مضاعف مدیران و همکاران تمامی مدارس شهرستان در  شهریورماه برای انجام فرآیند ثبت نام و همچنین بیمه دانش آموزان و تحویل کتب سال تحصیلی جدید اشاره نمود و اضافه کرد کار سازماندهی نیروهای موجود انجام شده و در هر حال انجام هماهنگی های لازم جهت جبران کسری نیرو با استان هستیم.

معاون محترم سیاسی فرمانداری نیز بر همکاری همه دستگاه ها در برگزاری آیین بازگشایی مدارس در شهرستان تاکید نمود و اظهار امیدواری کرد با بهتر شدن وضعیت رنگ بندی کرونا در سال جاری کار آموزشی دانش آموزان به صورت حضوری انجام گیرد.

  در پایان نیز از دیگر اعضای محترم به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مطرح شده پرداختند.

به اشتراک بگذارید :