21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۲۰:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1686061
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین افتتاحیه پویش ملی همکلاسی مهربان در اهواز عنوان کرد:
توزیع ۲۰ هزار بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار استان خوزستان 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: با هماهنگی و همراهی بسیج دانش آموزی و در قالب پویش همکلاسی مهربان بالغ بر ۲۰ هزار بسته لوازم التحریر ایرانی اسلامی در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت روز سه شنبه ۲۳ شهریورماه ۱۴۰۰ در برنامه پویش همکلاسی مهربان اظهار کرد: برگزاری پویش های نیکوکارانه می تواند سهم مهمی در تحقق عدالت آموزشی ایفا کند و در این راستا نقش سازمان بسیج دانش آموزی به عنوان یک تشکل فعال دانش آموزی بسیار اثربخش و پررنگ است.


وی در ادامه با اشاره اقدامات آموزش و پرورش خوزستان در خصوص آمادگی برای بازگشایی مدارس؛ توضیح داد: سناریوهایی برای آغاز سال تحصیلی جدید دیده شده و انتظار داریم نخبگان، اصحاب مطبوعات و رسانه‌ها در اقناع‌سازی جامعه برای آغاز سال تحصیلی باشکوه، نهایت تلاش خود را داشته باشند. حفظ سلامتی دانش‌آموز و معلم، الزام ما در اجرای پروژه مهر است.


مودت در پایان یادآور شد: در قالب پویش همکلاسی مهربان بالغ بر ۲۰ هزار بسته آموزشی شامل لوازم التحریر و سایر اقلام کمک آموزشی در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان توزیع خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :