12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۳:۲۵:۵۰
کد مطلب:  1686337
فولادوند در مجمع خیرین حامی جاماندگان از تحصیل بیان نمود:
اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در برنامه ریزی ها در خصوص دانش آموزان بازمانده از تحصیل

مجمع خیرین کودکان بازمانده از تحصیل و بدسرپرست تشکیل شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ عبدالرضا فولادوند ضمن تاکید بر انسداد مبادی بازمانده از تحصیل اظهارداشت: فراوانی ها در مناطق رصد شود و از آموزش های مجازی و آموزش های از راه دور و بسته های آموزشی برای آموزش کودکان بازماندگان از تحصیل نیز استفاده گردد.

وی با اشاره به اینکه باید یک جریان فرهنگی در این خصوص ایجاد شود افزود: برای بر طرف کردن مشکلات کودکان بازمانده از تحصیل؛ از کمک کلینیک های مشاوره بهره خواهیم جست.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نسبت به علت یابی ترک تحصیل  دانش آموزان تصریح کرد و گفت: بخشی از مشکلات ما عدم وجود مدرسه در دسترس دانش آموزان است.

فولادوند خواستار آموزش حرفه های متنوع مطابق ذوق و نیازهای به روز جامعه و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در برنامه ریزی ها در خصوص دانش آموزان بازمانده از تحصیل به عنوان یکی از برنامه های ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن دعوت از خیرین جهت احداث مدارس ویژه برای تحصیل دانش آموزان کار؛ بر انسداد مبادی بازمانده از تحصیل و جذب؛ نگه داشت؛ آموزش، تربیت و ارایه خدمات مشاوره ای و مددکاری به دانش آموزان بازمانده از تحصیل شد.

به اشتراک بگذارید :