19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۹:۳۰:۴۹
کد مطلب:  1686675
کسب2رتبه اول کشور در نهمین جشنواره انجمن های اسلامی برتر

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از کسب رتبه اول و برتر کشور توسط دختران دبیرستان های علو و معارف اسلامی صدرای بیرجند و حضرت مریم«س» بشرویه در نهمین جشنواره انجمن های اسلامی برتر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی،عصرامروز، با بیان این خبر، اظهار کرد: دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی 140 دبیرستان دوره دوم متوسطه ی بهارستان علم وادب، آثار فرهنگی تولیدی در بستر فضای مجازی خود در طول سال تحصیلی را به دبیر خانه این جشنواره ارسال کرده بودند.

وی با بیان این که از مجموع این 140 دبیرستان، دانش آموزان 50 مدرسه عضو انجمن های اسلامی مرکز استان بودند، عنوان کرد: در مرحله کشوری آثار ارسالی از مراکز استان ها و شهرستان های کشور به صورت جداگانه و سوا از هم داوری شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به مشارکت دانش آموزان دختر و پسر 3 هزار انجمن اسلامی کشور در این جشنواره خاطر نشان کرد: در آیین اختتامیه نهمین جشنواره انجمن های اسلامی دانش آموزی برتر کشور به میزبانی استان تهران که در بستر فضای مجازی برگزارشد،در بین مدارس مراکز استان ها،دبیرستان علوم و معارف صدرا بیرجند و در بین مدارس شهرستان های کشورنیزدبیرستان حضرت مریم (س) بشرویه به عنوان مقام برتر را دریافت کردند.

به اشتراک بگذارید :