9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۲:۵۹:۰۹
کد مطلب:  1689135
پویش "هرکتاب، ارمغان اندیشه‌ای نو" در گیلان

پویش "هرکتاب، ارمغان اندیشه‌ای نو" با هدف جمع آوری کتاب‌های درسی، کمک درسی، خوانده شده و فرسوده در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، پریسا کرمی با اعلام این خبر گفت: پویش "هرکتاب، ارمغان اندیشه‌ای نو" به منظور جمع آوری انواع کتاب‌های خوانده شده، درسی، فرسوده و کمک درسی دانش آموزان، دانشجویان و طلاب و تبدیل این کتاب‌ها به منابع بروز و قابل استفاده در کتابخانه‌های عمومی گیلان برگزار می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان گفت: در این طرح ابتکاری که با هدف جمع آوری کتاب‌های خوانده شده و فرسوده مردم برگزار می‌شود، این منابع پس از جمع آوری و تبدیل آن به کتاب‌های جدید و روزآمد با ارسال به کتابخانه‌های عمومی در اختیار دوستداران کتاب و کتابخوانی قرار می‌گیرد.

پریسا کرمی افزود: پویش استانی "هرکتاب، ارمغان اندیشه‌ای نو" از روز شنبه ۲۰ شهریور به میزبانی ۸۵ کتابخانه در گیلان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: علاقمندان به کتاب و کتابخوانی، حامیان کتاب و خیران کتابخانه‌ها می‌توانند؛ برای پیوستن به این پویش استانی و ارسال کتاب‌های خوانده شده خود با تماس با نزدیکترین کتابخانه عمومی محل سکونت و یا تماس با شماره تلفن ۳۳۲۶۴۹۷۶ داخلی (۱۴۳) در جریان چگونگی اجرای طرح قرار گیرند.

 

 

به اشتراک بگذارید :