16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۰۷:۲۷:۵۴
کد مطلب:  1691609
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان خبر داد:
برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها روز پنجشنبه اول مهرماه 1400 در مدارس ابتدایی استان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان گفت: همزمان با سراسر کشور جشن زیبا و به یاد ماندنی شکوفه ویژه دانش آموزان پایه اول و جشن غنچه ها ویژه نوآموزان پیش دبستان روز پنجشنبه اول مهرماه 1400 در مدارس ابتدایی استان برگزار می شود.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صدیقه عبداللهی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: جشن غنچه ها ویژه نوآموزان پیش دبستانی برای بیش از ۳۰ هزار نوآموز در مراکز پیش دبستانی روز پنجشنبه اول مهرماه 1400 برگزار می شود.

 وی افزود: همچنین برای بیش از 31 هزار و 600 دانش آموز پایه اول کردستانی جشن شکوفه ها در کلیه مدارس ابتدایی استان اجرا و آئین نمادین این جشن نیز با شرکت مسئولین استان و شهرستان در مدارس مجری برگزار می شود.

 عبداللهی هدف از برگزاری جشن غنچه ها و شکوفه ها را آشنایی دانش آموزان و نوآموزان با محیط مدرسه و عوامل آموزشی و اجرایی مدارس و مراکز پیش دبستانی و کاهش استرس و اضطراب دانش آموزان و ایجاد خاطره خوب و به یاد ماندنی در فضایی پرشور و نشاط عنوان کرد. 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با ایجاد فضایی مناسب در این روز زمینه را برای حضور بانشاط دانش آموزان پایه اول و نوآموزان پیش دبستانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و گروه بندی فراهم کنیم.

به اشتراک بگذارید :