0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۰۷:۴۰:۱۵
کد مطلب:  1691625
 معاون آموزش متوسطه و دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
از مهرماه فعالیت مدارس کهگیلویه و بویراحمد در۳ الگوی حضوری و غیر حضوری و ترکیبی آغاز می شود

 معاون آموزش متوسطه و دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تمامی دانش آموزان مدارس عشایری و روستایی زیر ۱۵ نفر جمعیت از اول مهرماه و زیر ۳۰ نفر جمعیت در قالب دو گروه از هفته های سوم و چهارم مهرماه با مجوز آموزش و پرورش منطقه و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کلاس‌های درس حضور می یابند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ ایوب رضایی گفت : کلاسهای دروس مهارتی مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش نیز در مهرماه مجاز به بازگشایی حضوری خواهند بود.
 وی با اشاره به انجام واکسیناسیون معلمان به خانواده‌ها و استمرار آن برای دانش آموزان گفت :مدارس با جمعیت زیر ۳۰۰ نفر پس از خود ارزیابی و تایید آموزش و پرورش منطقه با روش های گروهی، حضور زوج و فرد ،یک روز در میان و در سهای معین از آبان‌ماه و به صورت تدریجی حضوری می‌شوند.
 دبیر پروژه آموزش و پرورش استان گفت:  مدارس با جمعیت بالای ۳۰۰ نفر نیز به دو یا سه گروه تقسیم و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از نیمه دوم آبان‌ماه حضوری خواهد شد.
 وی گفت:همراه با آموزش های حضوری، آموزش های تلویزیونی، فضای مجازی و توزیع درسنامه مکمل برنامه های آموزشی و تربیتی دانش آموزان است.

به اشتراک بگذارید :