18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۰۸:۴۴:۵۹
کد مطلب:  1691933
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان مرکزی:
32شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استان مرکزی رتبه برتر کشوری را کسب نمودند .

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان مرکزی: 32شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استان مرکزی رتبه برتر کشوری را کسب نمودند .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی؛ "براتی زاده" با اعلام این خبر افزود: در ارزیابی از شورای انجمن های اولیا ومربیان مدارس در سال تحصیلی 1400-1399 تعداد 32 شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس در سطح استان مرکزی رتبه برتر کشوری و تعداد 50 شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس رتبه برتر استانی و تعداد 77 شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس رتبه برتر منطقه ای را کسب نمودند .

براتی زاده ادامه داد : با عنایت به نقش موثر شورای انجمن های اولیا ومربیان مدارس در پیشبرد اهداف عالیه نظام تعلیم وتربیت و نقش آفرینی در ارتقای کمی وکیفی امور آموزشی و پژوهشی مدارس، لازم است تا با ارزیابی مستمر ومبتنی بر شاخص های ابلاغی ،فعالیتها ،فرایندها و روشها شورای انجمن ها کنترل وارزیابی گردد.

وی اظهار داشت : شورای انجمن های اولیا ومربیان برتر به انجمن هایی اطلاق می شود که بیشتر از 90 درصد امتیازات مربوط به شاخص های ارزیابی را کسب نموده و دامنه امتیاز آنان بین 270 تا 300 باشد .

براتی زاده خاطر نشان کرد: در سال تحصیلی گذشته، یک هزار و ۴۰۰ شورای انجمن اولیا و مربیان با مشارکت بر ۸ هزار نفر از اولیا در مدارس استان مرکزی تشکیل شده بود.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان مرکزی در پایان ضمن اشاره به بخشنامه وزارتی انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس برای سال تحصیلی1401-1400 بیان کرد: انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس از 25 شهریورماه لغایت پایان مهرماه سال جاری با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و بدون هر گونه تجمع بصورت حضوری وترجیحاً در فضای باز برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :