17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۱۰:۵۶:۰۵
کد مطلب:  1692389
با حضور مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان؛
از کارشناسان روابط‌عمومی ادارات مناطق، نواحی و شهرستان‌های آموزش‌و‌پرورش استان تجلیل شد

گردهمایی فصلی کارشناسان روابط‌عمومی ادارات مناطق، نواحی و شهرستان‌های آموزش‌و‌پرورش استان با حضور مدیرکل آموزش‌و‌پرورش چهارمحال‌و‌بختیاری و با محوریت آغاز سال تحصیلی 1401-1400 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری، مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان در گردهمایی کارشناسان روابط‌عمومی ادارات مناطق، نواحی و شهرستان‌های آموزش‌و‌پرورش استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان گفت: روابط‌عمومی مهم‌ترین، موثرترین و کارآمد ترین بخش هر ارگانی است که می‌تواند باعث موفقیت و یا شکست هر سیستمی شود.

فرحناز قائدامینی ادامه داد: اهمیت روابط‌عمومی در آموزش‌و‌پرورش دوچندان است چرا که موفقیت هر مجموعه آموزش‌و‌پرورشی به ارتباط موثر با اجتماع رابطه مستقیم دارد، و اگر جامعه تعلیم‌و‌تربیت هر کشوری موفق شود موفقیت آن کشور تضمین شده‌است.

وی در ادامه با اشاره به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید گفت: این روزها وظیفه بزرگی به مجموعه روابط‌عمومی در آموزش‌و‌پرورش محول شده‌است چرا که اقناع‌ و آگاه‌سازی اذهان جامعه برای شروع آموزش حضوری در مدارس و هم‌چنین آگاه‌سازی مسئولان از کمی‌ها و کاستی‌ها برای آغاز آموزش حضوری بر عهده این مجموعه است.

در پایان این گردهمایی با اهدای لوح و هدایا از زحمات کارشناسان روابط‌عمومی ادارات مناطق، نواحی و شهرستانهای آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری تجلیل به‌عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :