17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۰۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1692801
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
با پیشروی مطلوب در پروژه مهر به استقبال مهر با نشاط می‌رویم

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سومین نشست پروژه مهر ۱۴۰۰ از شرایط مطلوب پروژه مهر در مناطق تابعه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرستان‌های استان تهران، سومین نشست پروژه مهر ۱۴۰۰ با حضور مهرزاد حمیدی معاون سلامت و تندرستی وزارت آموزش وپرورش، سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران و اعضای شورای پروژه مهر برگزار شد.

بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این نشست گفت: سیاست‌های کلی پروژه مهر ۱۴۰۰ ابلاغی از سوی وزارت متبوع به صورت کلی و جزئی به مناطق ابلاغ شده که به لطف تلاش همکاران مناطق و مدارس در حال اجرا و پیگیری است.

وی تصریح کرد: تیم های نظارتی متشکل از اعضای شورای پروژه مهر استان از مناطق تابعه بازدید و تا روز بازگشایی پیگیر موضوعات مناطق و مدارس اعم از ساماندهی نیروی انسانی، ثبت نام دانش‌آموزان، کتب درسی و ... هستند.

این مقام مسئول در پایان بیان داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در مدارس و اقدامات صورت گرفته مناطق با شرایط  مطلوبی در پروژه مهر به استقبال مهر با نشاط می‌رویم .

به اشتراک بگذارید :