19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۰:۰۹:۵۱
کد مطلب:  1694067
اعلام نتایج ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی و عمومی ادارات تابعه آموزش و پرورش استان مرکزی

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، از اعلام نتایج ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی و عمومی ادارات تابعه آموزش و پرورش این استان در سال 1399 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «رحمانعلی قره باغی» با اعلام این خبر افزود: نحوه سنجش عملکرد سال 1399 ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق به صورت مکانیزه  انجام شد و مطابق با مستندات ارائه شده، از طریق سامانه نظارت، مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی اظهار داشت: ارزیابی ادارات تابعه آموزش و پرورش استان مرکزی در سطح مناطق پانزده گانه آموزشی این استان، همه ساله، در راستای تحقق  آیین نامه اجرایی مواد 81 و 82  قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل اجرایی آن، طی فرآیندی مستمر و به روش ترکیبی در سه مرحله به اجرا در می آید.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: این ارزیابی در مرحله نخست به صورت خود ارزیابی توسط کارشناسان ارزیابی شهرستان ها و مناطق تابعه صورت گرفت و پس از آن با ارائه مستندات لازم در سامانه نظارت بوسیله حوزه­ های تخصصی ذیربط استانی و اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات اداره کل استان و وزارت  آموزش و پرورش انجام شد.

قره باغی با اشاره به شاخص های این ارزیابی اظهار داشت: پس از انجام سه مرحله ارزیابی و احصاء نتایج شاخص های عمومی و اختصاصی در سال1399؛ ادارات ناحیه یک اراک، آشتیان و محلات به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب نمودند.

به اشتراک بگذارید :