18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۰:۵۶:۵۴
کد مطلب:  1694169
در آستانه ماه مهر، توسط مدیریت شعب بانک ملت گلستان صورت گرفت:
توزیع کیف و لوازم التحریر در مناطق کم برخوردار شهرستان گمیشان

در آستانه سال تحصیلی جدید ، 350 بسته کیف و لوازم التحریرتوسط مدیریت شعب بانک ملت استان گلستان در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار شهرستان گمیشان توزیع شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گمیشان، طی مراسمی با حضور  غلامعلی روستایی مدیرشعب بانک ملت استان گلستان و داود کر مدیر آموزش و پرورش شهرستان گمیشان در آستانه سال تحصیلی جدید  350 بسته کیف و لوازم التحریر در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار شهرستان گمیشان توزیع شد .

در این مراسم  مدیر شعب بانک ملت استان گلستان گفت: مدیریت بانک ملت استان گلستان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی اقدام به توزیع 350  بسته کیف و لوازم التحریر در بین دانش آموزان شهرستان گمیشان نموده است تا در آستانه سال تحصیلی جدید بخشی از دغدغه های خانواده های این دانش آموزان برطرف شود .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گمیشان نیز اظهار داشت : مدیریت بانک ملت استان گلستان با این اقدام خداپسندانه که ظهور نتایج انسجام و وحدت نظام و ملت محسوب می شود، گام موثری را در کاهش آلام مردم شریف و سلحشور این خطه و در عین حال رفع یکی از مهم ترین دغدغه های آنان در آستانه بازگشایی مدارس برداشته است .

وی در ادامه توفیق روز افزون مدیران و کارکنان بانک ملت در خدمت گزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال خواستار شد .

به اشتراک بگذارید :