9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۲:۱۹:۴۴
کد مطلب:  1694367
در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران آموزش و پرورش سراسر استان مطرح شد
سلامت دانش آموزان ، اطمینان خانواده ها و تلاش مدیران و معلمان سه رکن آغاز سال تحصیلی جدید

سرپرست آموزش و پرورش لرستان در این جلسه ابتدا با تبریک هفته دفاع مقدس و قدرانی از تلاش های همکاران گفت : ثمره همه فعالیت های انجام شده در این چند روز ، خود را به نمایش خواهد گذاشت و در این زمینه باید با هوشیاری عمل کنیم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی : سید عیسی سهرابی با اشاره به این که سه رکن آغاز سال تحصیلی جدید یعنی سلامت دانش آموزان ، اطمینان خانواده ها و تلاش مدیران و معلمان است،  گفت : باید در مدت باقی مانده مدیران و همه دست اندرکاران تلاش کنند تا کلاس بندی ها و فراخوانی ابلاغ ها و همه تمهیدات و اقدامات در نظر گرفته شده به بهترین نحو خود در استان انجام شود و در این مدت نیروی پشتیبانی در اداره کل و همه مناطق استان حضور داشته تا مشکلات احتمالی  در سامانه  ها رفع گردد.

وی در ادامه به بحث واکسیناسیون اشاره کرد و گفت :دانش آموزان پایه دوازدهم می توانند با ثبت نام در سامانه www.salamat.gov.ir  و حضور در مراکز تعیین شده اقدام به واکسیناسیون کنند ، مدیران مدارس در این مورد  کنترل کنند تا هم برای دانش آموزان هم  خانواده ها فرهنگ سازی شده  و آنان را ترغیب به واکسیناسیون نمایند.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان به واکسیناسیون بیش از 80 تا 85  درصدی فرهنگیان هم گریزی زد و گفت : اگر فرهنگی در استان واکسن  بیماری کرونا را نزند و در ادامه سال به این بیماری مبتلا شود ممکن است در زمینه مرخصی استعلاجی با مشکل روبرو شود   .

سهرابی با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید چیزی به عنوان تعطیلی مدارس نخواهیم داشت مگر با مصوبه ستاد استانی کرونا ، افزود :   سلامت و  آموزش دانش آموزان  باید در  اولویت باشد  همه تلاش ها باید بستر را برای این دو مقوله مهم فراهم کند .

در این جلسه علاوه بر مدیران آموزش و پرورش مناطق  و نواحی استان  و معاونین آموزش و پرورش که گزارشی از فعالیت های انجام گرفته خود ارائه دادند رئیس انجمن اولیاء و نماینده دانش آموزان دغدغه ها و درخواست های خود را بیان کردند

تهیه و تنظیم خبر : امین آقامیرزایی

به اشتراک بگذارید :