16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۲:۴۹:۵۶
کد مطلب:  1694533
در آستانه آغاز سالتحصیلی روی داد؛
برگزاری پویش همکلاسی مهربان 2

پویش همکلاسی مهربان 2 با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل و سایر مدعوین در سالن ورزشی شهید دیرین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از ناحیه 2، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، از تمامی خیرین، مدیران مدارس و عوامل برگزاری این پویش قدردانی کرد.

کمال اطمینان بیان داشت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک های مومنانه در ایام کرونا مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 با همکاری خیرین بزرگوار،مدیران مدارس، اولیا و دانش آموزان نسبت به اجرای پویش همکلاسی مهربان 2 در آستانه شروع سالتحصیلی اقدام نمود.

اطمینان اظهار داشت: در این پویش حدود 370 بسته لوازم تحریر، موادغذایی و گوشی و تبلت هوشمند برای دانش آموزان دوره ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم به ارزش 80 ملیون تومان با کمک های خیرین و فرهنگیان و دانش آموان جمع آوری شد و جهت اهدا به دانش آموزان بی بضاعت در اختیار مدیران و مربیان مدارس هدف قرار خواهد گرفت .

در ادامه فرمانده سپاه شهرستان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس، از زحمات مجموعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 و همچنین خیرین عزیز به جهت برگزاری چنین برنامه های قدردانی کرد.

حسین دهقانی افزود: در آستانه آغاز سالتحصیلی با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری با تهیه بسته های معیشتی و آموزشی برای دانش آموزان نیازمند به استقبال مهر ماه خواهیم رفت تا هیچ دانش آموزی بدون لوازم التحریر به کلاس درس نرود.

دهقانی با بیان اینکه در طول 19 ماه که این ویروس منحوس جهان را درگیر مشکلات متعدد کرده است، در شهرستان اردبیل بیش از 105 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است که جای دارد از تمامی خیرین که در این امر یارگیر ما بودند تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :