17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۱۸:۱۵
کد مطلب:  1694889
در راستای کیفیت بخشی به عملکرد معلمان استان برگزار شد؛
764 هزار و 986 نفرساعت دوره آموزشی برای بیش از 47 هزار فرهنگی استان

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از برگزاری 764 هزار و 986 نفرساعت دوره آموزشی برای بیش از 47 هزار فرهنگی استان طی شش ماه گذشته خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» با اعلام این خبر گفت: اجرای دوره‌های توانمندسازی معلمان با هدف ارتقای سطح کیفی دانش معلمان، افزایش اثر بخشی و کارایی نظام تعلیم و تربیت از طریق توسعه دانش، مهارت و نگرش معلمان برگزار می شود.

وی افزود: اجرای این دوره های آموزشی به تفکیک رشته های شغلی طرح طبقه بندی مشاغل معلمان و در راستای برنامه توسعه شایستگی‌ها و سنجش صلاحیت صورت می پذیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به برگزاری 45 کددوره آموزشی ویژه شاغلین در آموزش و پرورش استان طی شش ماه گذشته تصریح کرد: از ابتدای فروردین 1400 تا کنون 764هزار و 986 نفرساعت دوره آموزشی برای 47 هزار و 291 معلم مازندرانی برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه دوره های آموزشی تخصصی ویژه مشاغل اداری و پست های سازمانی نیز به منظور پشتیبانی از مشاغل آموزشی در کنار سایر دوره ها برگزار می شود خاطرنشان کرد: بررسی میزان اثربخشی و ارتقای سطح کیفی آموزش‌های کوتاه مدت با توجه به تخصصی شدن دوره های آموزشی از برنامه‌های اولویت‌دار مدیریت منابع و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :