18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۷:۳۳:۵۸
کد مطلب:  1694953
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران تأکید کرد:
رعایت حداکثری استانداردهای بهداشتی در مدارس شبانه‌روزی

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی جدید گفت: آموزش و پرورش دستورالعملی تنظیم کرد که برای مدارس هم ارسال شد و طی آن چند الگوی آموزشی طراحی کرد ازجمله آموزش حضوری برای «کلاس‌های کمتر از 15 نفر» و غالب مدارس شبانه‌روزی ما شامل این دستورالعمل خواهند شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» در نشست مجازی با مدیران مدارس شبانه‌روزی استان مازندران بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی و آموزشی تأکید کرده و افزود: سلامت دانش‌آموزان برای ما اولویت است و طبیعی است چون تا فردی، در سلامت کامل نباشد آموزش و حضور در مدرسه معنا ندارد و هم در شرایط خوابگاه و هم در کلاس‌های حضوری همه مقدمات بهداشتی ضروری را انجام دهید.

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش در ادامه تصریح کرد: با توجه به این‌که تعداد دانش‌آموزان مدارس شبانه‌روزی زیاد نیست حتماً ارتباط حداکثری با خانواده‌ها و انجمن اولیا داشته باشید ضمن این‌که با مراکز بهداشتی و درمانی هم در ارتباط باشید و از این دوستان دعوت کنید تا به مدارس شما نظارت کنند و استانداردهای بهداشتی مدارس را ارتقا دهید.

 

وی همچنین گفت:  درخصوص آموزش حضوری هم مدیریت دقیق داشته باشید و این‌گونه نباشد که چند نفر در کلاس حاضر باشند و چند نفر حاضر نباشند و این فرایند به افت تحصیلی ما آسیب وارد کند.

 

به اشتراک بگذارید :