16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۰۷:۱۵:۳۷
کد مطلب:  1695383
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن پیام به شرح زیر است:

"بسم رب الشهدا و الصدیقین"

هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای تبیین ارزش های اصیل انقلاب و آرمان های اسلامی خداجویان عاشقی است که جانانه و مشتاقانه جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و قدم در راه قرب الهی گذاشتند، مردان مردی که زیباترین جلوه های ایثار و رشادت را به نمایش گذاشتند، جوانمردانی که با تاسی از حضرت سیدالشهدا علیه السلام در میدان های نبرد حق علیه باطل خوش درخشیدند و با جانفشانی اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک گوهر پرور کشور به دست دشمنان بیفتد.

هفته دفاع مقدس فرصت معرفی دستاوردهای جنگ تحمیلی به همه مردم آزاده دنیا به ویژه مردم کشورهای جهان اسلام است، مردمی از جنس مقاومت، زنان و مردانی که همواره جوانان غیور خود را در راه نیل به اهداف عالیه یاری می کنند و در جبهه ها و پشت جبهه ها عاشقانه با مجاهدت های بی نظیرشان به احیای اسلام می پردازند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یاد همه شهدا به ویژه 232 معلم شهید و 1319 دانش آموز شهید را گرامی می دارم، یاد می کنم از سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار حسین پور جعفری، مدیرکل شهید آموزش و پرورش استان کرمان حجت الاسلام حاج شیخ علی ایرانمنش و به بیش از 1300 فرهنگی ایثارگر (آزاده، جانباز، فرزند و همسر شهید) ادای احترام می کنم.

امیدوارم همه ما خادمان دستگاه تعلیم و تربیت بتوانیم در خصوص فرهنگ سازی ارزش های دفاع مقدس و  شهادت کوشا و قدردان خانواده های صبور شهدا و ایثارگران باشیم.

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید آرزو می کنم با توکل بر خداوند و مدد از ارواح تابناک شهدا، به تدریج با سرعت گرفتن روند واکسیناسیون و مهار بیماری شاهد حضور شاداب معلمان و دانش آموزان در مدارس باشیم.

 

احمد اسکندری نسب

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

 

به اشتراک بگذارید :