9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۰۸:۳۵:۱۱
کد مطلب:  1695679
مدیر آموزش و پرورش بندرانزلی خبر داد واکسیناسیون دانش‌آموزان پایه دوازدهم بندرانزلی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی گفت: واکسیناسیون دانش‌آموزان پایه دوازدهم شهرستان بندرانزلی با سینوفارم آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمود یوسفی‌فر درباره واکسیناسیون دانشآموران، اظهار کرد: با هماهنگی به عمل آمده بین آموزش و پرورش و مرکز بهداشت و درمان شهرستان بندرانزلی واکسیناسیون دانش‌آموزان پایه دوازدهم که در سامانه  salamat.gov.irثبت نام کرده‌اند، انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به مجوزهای صادره واکسن در نظر گرفته شده برای این گروه سینوفارم است که در دو مرحله و به فاصله حداقل یک ماه انجام می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته دانش‌آموزان مقطع دوازدهم از آبان در مدارس حضور خواهند یافت، گفت: فعلا آموزش حضوری فقط برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم است، زیرا دانش‌آموزان این مقطع هم باید برای کنکور آماده شوند و هم امتحانات آنها به صورت نهایی برگزار می‌شود.

یوسفی‌فر، با بیان اینکه بیش از ۱۹ هزار دانش‌آموز در مدارس شهرستان بندرانزلی مشغول به تحصیل هستند، تاکید کرد: امیدواریم با واکسیناسیون حداکثری شاهد بازگشایی همه مدارس و آموزش حضوری دانش‌آموزان باشیم.

در حال حاضر دو پایگاه بزرگ جهت واکسیناسیون در انزلی فعالیت دارند که شامل پایگاه شهید دوربین در خیابان پاسداران و پایگاه شهرداری، ساحل قو است.

 

به اشتراک بگذارید :