19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۱:۳۳:۵۷
کد مطلب:  1696351
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه:
مهر امسال 114 کلاس درس در کرمانشاه افتتاح می‌شود

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان از اضافه شدن 114 کلاس درس جدید به مجموعه کلاس‌های درس مدارس این استان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مرزبان نظری در گفت و گو با ایسنا، با بیان این‌که مهر ماه امسال 21 مدرسه در استان کرمانشاه تحویل آموزش و پرورش خواهد شد، گفت: این مدارس 114 کلاس درس دارند و برای ساخت آنها 35 میلیارد تومان هزینه شده است.

نظری اضافه کرد: بیشتر این مدارس مربوط به شهرستان کرمانشاه هستند، هرچند در اغلب شهرستان‌ها مدارس افتتاحی داریم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اظهار کرد: در آستانه مهر ماه همچنین مبلغ هشت میلیارد تومان به خرید تجهیزات و امکانات مورد نیاز مدارس استان تخصیص داده شده است.

وی در ادامه اشاره‌ای هم به ورود خوب خیرین استان در حوزه مدرسه سازی داشت و گفت: سال تحصیلی گذشته خیرین مدرسه ساز کرمانشاه ۵۰ میلیارد تومان برای  احداث، بازسازی و تجهیز مدارس استان هزینه کردند.

نظری با اشاره به جایگاه ویژه خیرین مدرسه ساز استان در کشور، یادآور شد: امیدواریم امسال نیز شاهد کمک‌های قابل توجه خیرین مدرسه ساز در استان باشیم.

نظری یک خبر خوب هم برای خیرین مدرسه‌ساز داشت و گفت: خیرین می‌توانند با پرداخت 30 درصد از هزینه‌های ساخت یک مدرسه آن را به نام خود و یا هر نام دیگری که تمایل داشته باشند، نامگذاری کنند.

 

به اشتراک بگذارید :