17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۲:۳۴:۲۸
کد مطلب:  1696553
در هفدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر حاصل شد؛
کسب دو رتبه برتر کشوری توسط فرهنگیان مازندران

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از کسب دو رتبه برتر کشوری توسط فرهنگیان مازندران در هفدهمین جشنواره الکوهای تدریس برتر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» از کسب موفقیت همکاران فرهنگی استان در هفدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر (در بخش تجربیات  موفق و برتر مرتبط با تدریس) در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ خبر داده و گفت: درهفدهمین جشنواره کشوری  الگوهای تدریس برتر (در بخش تجربیات موفق و برتر  مرتبط با تدریس) در سال تحصیلی  ۱۴۰۰-۱۳۹۹  سر کار خانم شهلا رمضانی دبیر فلسفه و منطق از قائمشهر و سر کار خانم سیده راحله رهگشای دبیر زبان انگلیسی از قائمشهر موفق به کسب رتبه برتر کشوری شدند.

  وی ضمن تبریک این موفقیت به جامعه فرهنگیان استان هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقای مهارت های حرفه ای معلمان ، به اشتراک گذاری تجارب زیسته معلمان به ویژه در دوران کرونا و آشنایی همکاران با روش های نوین تدریس دانست.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: حضور همکاران پر تلاش استان در جشنواره ها و مسابقات کشوری را موجب بالندگی و رشد مهارت های حرفه ای آنان و همچنین ارتقای دستگاه تعلیم و تربیت استان است.

به اشتراک بگذارید :