17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۳:۵۸:۱۹
کد مطلب:  1696933
در اولین روز از هفته دفاع مقدس انجام شد؛
ادای احترام مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام به مقام شامخ شهدا

در اولین روز از هفته دفاع مقدس، مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام به همراه جمعی از جمعی از مسئولین استانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با قرائت قرآن و نثار فاتحه، یاد و نام آنها را گرامی داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه امیر مهردادی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام ، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایلام، مسئول بسیج دانش آموزی استان و جمعی از مسئولان استانی با حضور در بهشت رضا (ع) شهرایلام، درگلزار شهیدان سرافراز  هشت سال دفاع مقدس حضور یافت و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با قرائت قرآن و نثار فاتحه، یاد و خاطرشان را گرامی داشت.

در این مراسم حجت الاسلام باقری نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایلام، بزرگداشت هفته دفاع مقدس را بزرگداشت ارزشهای نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: امروز باید در مسیر شهدا حرکت کنیم و ارزشهای هشت سال دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم.

وی افزود : هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای قدر شناسی از آنانی است که بیشترین سهم را در تکوین ارزش های انقلاب و دوران مبارزه و مقاومت ملت ایران داشته اند.

به اشتراک بگذارید :