18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۴:۳۶:۵۶
کد مطلب:  1697097
انتقال صحیح ارزش های دفاع مقدس،لازمه تربیت انقلابی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: انتقال صحیح و شفاف ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس لازمه تربیت انقلابی فرزندان پاک نهاد این مرز و بوم و مهم ترین رسالت فرهنگیان خراسان جنوبی است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی محمد علی واقعی، ظهر امروز در مراسم گرامی داشت و تجلیل از رزمندگان پیش کسوت فرهنگی این اداره کل در اولین روز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: انتقال فرهنگ ایثار، جهاد، شهادت و مقاومت نسل های چهارم و پنجم انقلاب را در مقابل تهدیدات سخت و نرم دشمنان بیمه می کند.

وی، از شهدا به عنوان آینه تمام نمای مظلومیت ملت ایران و گنجینه ای ارزشمند برای انقلاب یاد کرد و ادامه داد: تکریم شهید و خانواده معزز شاهد تکلیفی است که در تمام ادوار و اعصار بر دوش اقشار مختلف، به ویژه معلمان گرانقدر که رسالت صیانت از حریم فکر و اندیشه نسل آینده ساز انقلاب را بر عهده دارند، سنگینی می کند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از ایثارگران به عنوان یکی دیگر از نعمات دفاع مقدس در جامعه اسلامی ایران زمین و خطه خراسان جنوبی یاد کرد و ابراز داشت: شهدایی که جان در طبق اخلاص گذاشته و هستی خود را فدای اسلام و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی کردند، کاری حسینی انحجام دادند و مایی که از قافله شهدا جا ماندیم، باید که با ادای دین نسبت به شهدا و انقلاب به تکلیف و رسالت زینبی گونه خود عمل کرده و مروج دلاورمردی ها، پایمردی های دفاع مقدس و افشا گر ظلم یزیدیان زمانه باشیم.

به گفته واقعی، رزمندگان با مقاومت جانانه، شهدا با نثار خون پاک خویش، آزادگان با تداوم راه انقلابی زرمندگان  شهدا در کنج خرابه های طاغوت حزب بعث اجازه ندادندکه ذره ای از خاک پاک میهن به دست اجنبی بیفتد.

به اشتراک بگذارید :