8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۴:۳۹:۳۱
کد مطلب:  1697111
غیرت انقلابی شیرمردان جوان ایران زمین مایه کابوس مستکبرین

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: غریت انقلابی، رشادت و ازخودگذشتگی شیرمردان جوان ایران اسلامی باعث کابوس دشمنان شده و رؤیای سلطه بر ایرانشان را آشفته ساخته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سردارسرتیپ دوم پاسدار، قاسمی، ظهر امروز، در مراسم گرامی داشت و تجلیل از رزمندگان پیش کسوت فرهنگی این اداره کل در اولین روز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد:الین شخصیتی که لبالس مقدس روحانیت از تن بد آورد و گوش به فرمان امام خمینی،در زمره سربازان مدافع وطن، مشغول دفاع از کیان اسلامی شد، رهبر معظم انقلاب بود.

وی از حضرت آیت ا... خامنه ای به عنوان بزرگترین جانباز عرصه انقلاب و دفاع مقدس ایران اسلامی در برابر ظلم طاغوت رژیم پهلوی و حزب بعث عراق یاد کرد و افزود: امروز نیز ایشلان علم مبارزه و مقاومت با استکبار جهانی بردوش گرفته و مروج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه جهانی هستند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی،با بیان این که دردوران  8 سال جنگ تحمیلی،تمامی اقشار جامعه گرد حبل المتین ولایت در دفاعی مقدس جمع شدند و هیچ غایب نبود، عنوان کرد: حضور حداکثری تمام اقشار و گروه های مردمی دلیل مقدس بودن دفاع در برابر حزب بعث عراق و 45 کشور هم پیمان او است.

به گفته سردار قاسمی دفاع مقدس بعد از نهضت عاشورا، ناب ترین دفاع در گفتمان جهانی می باشد.

به اشتراک بگذارید :