18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۸:۰۳:۴۲
کد مطلب:  1697411
در آستانه بهار تعلیم و تربیت صادر شد
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

حمیدرضا رخشانی در پیامی آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ را تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، متن این پیام به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 
به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور اندیشه و تفکر آراست
بار دیگر ماه مهر از راه رسید؛ ماهی که صحیفه نورانی معرفت با سر انگشت تکاپو ورق ‌می‌خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی دانش پژوهان آغوش گشوده می‌شود.
در حالی سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنیم که همچنان ویروس کرونا بر زندگی بشر سایه انداخته و محدودیت‌ها همچنان ادامه دارد. هر چند با اتمام سال تحصیلی گذشته، چشم امید متولیان امر به پایان حضور این میهمان ناخوانده بود اما به هر ترتیب ممکن این شرایط ادامه پیدا کرد و برگ های تقویم باز هم ورق خورد و اکنون در آستانه سال تحصیلی جدید قرار داریم.
اگر چه امسال هم بهار تعلیم و تربیت با وجود ویروس کرونا کمی با اضطراب و نگرانی همراه است اما با همدلی و هماهنگی دانش آموزان، والدین، معلمان و مسئولان، می توان همچون سال گذشته به سلامت بر این مشکل فائق آمد.
اینجانب ضمن تشکر از زحمات و ازخودگذشتگی‌های تمامی معلمان در طول سال تحصیلی گذشته و همراهی و شکیبایی خانواده‌ها آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ را به پویندگان طریق علم و معرفت، معلمان فرهیخته و دانش آموزان عزیز صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم.
امید است در سال تحصیلی جدید در ظل عنایات الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج ) در بهار تعلیم و تربیت شاهد پیشرفت همه جانبه کشور و بسط امید در پیکر جامعه همیشه سرافراز ایران اسلامی باشیم .

حمیدرضا رخشانی 
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

به اشتراک بگذارید :