9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۲۱:۴۷:۴۵
کد مطلب:  1697609
همزمان با آئین افتتاحیه نمایشگاه آثار صنایع دستی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه کشور اعلام شد؛
مازندران، میزبان شانزدهمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان استثنایی کشور

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان از میزبانی مازندران در شانزدهمین جشنواره فرهنگی هنری ادبی صنایع دستی و تجسمی دانش آموزان استثنایی کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ عصر امروز در حاشیه شانزدهمین جشنواره فرهنگی، هنری، ادبی، صنایع دستی و تجسمی دانش آموزان استثنایی کشور که به میزبانی استان مازندران برگزار می شود، نمایشگاه آثار صنایع دستی و تجسمی دانش آموزان استثنایی کشور در باشگاه فرهنگیان آموزش و پرورش مازندران افتتاح شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی مازندران در این مراسم گفت: آثار هنری و فعالیت های فرهنگی و هنری کودکان، بیانگر احساسات و آمال و آرزوهای کودکان است و احساسات پاک را در آنها می توان دید.

وی با اشاره به اینکه پرورش شم زیبایی شناسی از اهداف برگزاری این جشنواره است اظهار کرد: این جشنواره همچنین به بهانه ارج نهادن به فعالیت‌های فرهنگی و هنری و نمایش آثار دانش آموزان با نیازهای ویژه برگزار می شود.

محمد جعفری از میزبانی استان مازندران در شانزدهمین دوره این جشنواره خبر داده و خاطرنشان کرد:  ۳۰ استان کشور در شانزدهمین دورهاین جشنواره شرکت کرده‌اند و ۸۰۰ اثر به دبیرخانه واصل شده است که پس از ارزیابی داوران، رتبه های برتر اعلام و مراسم اهدای جوایز نیز برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :