16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۰۷:۴۱:۱۸
کد مطلب:  1697853
گامی دیگر در توسعه مدارس وابسته استان
امضاء تفاهم نامه تاسیس و راه اندازی هنرستان راه آهن سیستان و بلوچستان

با حضور مدیران کل آموزش و پرورش استان و راه آهن جنوب شرق کشور تفاهم نامه تاسیس و راه اندازی هنرستان ریلی سیستان و بلوچستان به امضا رسید.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، رخشانی و معصومی در نشست مشترکی که صبح امروز در محل دفتر جلسات اداره کل برگزار گردید با امضاء تفاهم نامه تاسیس و راه اندازی هنرستان راه آهن استان، فصل نوینی از برنامه‌های مشترک دو دستگاه را آغاز نمودند.
 رخشانی در این جلسه اظهار داشت: خوشبختانه با همت و درایت مجموعه همکاران سخت کوش و با اراده در اقصی نقاط استان، سیستان و بلوچستان رتبه اول آمار مدارس وابسته را در کشور داراست.
 وی افزود: اعتقاد داریم در راستای توسعه متوازن رشته‌ای و بهره‌مندی فرزندان این سامان از ظرفیت‌های برون سازمانی، تاسیس مدارس وابسته می تواند گام بزرگی در مسیر اشتغال زایی و تضمین آینده آنان باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: برای بسط و گسترش عدالت در عرصه‌های مختلف باید از همه بسترها به نحو شایسته‌ای بهره گیری کرد و این اقدام مبارک در نوع خود ماندگار و تاثیرگذار خواهد بود و امید آن داریم این گونه اقدامات استمرار داشته باشد.
 مدیرکل راه آهن جنوب شرق کشور نیز در این نشست گفت: یکی از مزایای راه اندازی این هنرستان ایجاد زمینه جذب و بکارگیری هنرجویان در مجموعه راه‌آهن در سال های آتی خواهد بود و این موضوع با جدیت دنبال شده و می‌شود.
 معصومی خاطرنشان کرد: ظرفیت مهم دیگری که در فرآیند تاسیس و راه اندازی این هنرستان ایجاد شده، بهره مندی دانش آموزان از فرصت حضور در دانشگاه های عالی رتبه کشور خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :