9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۰۷:۴۷:۴۵
کد مطلب:  1697883
به مناسبت آغاز سال تحصیلی:
پیام معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان در آستانه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سیده فریبا حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه بازگشایی مدارس با صدور پیامی، آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰ را به دانش آموزان، معلمان و اولیا تبریک گفت.

بسم‌الله الرَّحمن الرَّحیم
پیامبر اکرم(ص): «طََلَبُ العلمِ فریضةٌ عَلَی کلِّ مُسلمٍ ألا اِنَّ اللهَ یحِبُّ بُغاةَ العِلْم؛ دانش آموزی، بر هر انسانی واجب است. همانا خداوند علم آموزان را دوست دارد»(اصول کافی، ج 1، ص 30)

مهر، ماه مهربانی است؛ ماه میزبانی نیمکت های عاشق درس و مدرسه، ماه شکوفایی نیلوفران در دعای نم نم باران های عاشقانه پاییز، مهر، ماه مدرسه است .
هفته دفاع مقدس، یادآور ایثار و استقامت دلیرمردان و شیر زنانی است که در دفاع از کیان آب و خاک ایران اسلامی عزیز، جانفشانی نموده و حماسه‌های ماندگاری بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت نمودند. نسیم، عطر پرواز را از سطرهای مقدس کتاب ها همراه با صدای کودکان سرخوش مدرسه، به آسمان هفتم می‌رساند. سال تحصیلی که آغاز می‌شود همه آبشارها با کودکان کلاس اولی صدای آب را می‌کشند و بادها، صدای ابرها را با باران بخش می‌کنند، هوا در این فضای مقدس نفس می‌کشد تا خوشبو شود.
 با حمد و سپاس به پیشگاه حضرت حق،  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌ها و از خودگذشتگی های شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ، با تاکید بر استمرار آموزش، ارتقاء کیفیت و تضمین سلامت را به  فرهنگیان فرهیخته، دانش آموزان عزیز، دانشجویان گرامی و اولیای محترم، صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون همگان را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم

باتقدیم احترام
سیده فریبا حسینی
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش
استان کهگیلویه و بویراحمد

به اشتراک بگذارید :