17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۰۹:۱۷:۳۸
کد مطلب:  1698033
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان:
زنگ "ایثار و مقاومت" ششم مهرماه در مدارس سراسر استان کرمان نواخته می شود

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان گفت: زنگ ایثار و مقاومت" ششم مهرماه در مدارس سراسر استان کرمان نواخته می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و پرورش استان کرمان، عبدالرضا روز خوش با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام از صدر تاکنون بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و مدارس تاکید کرد.

 وی از اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در هفته دفاع مقدس در مدارس استان خبر داد و افزود: زنگ ایثار و مقاومت ششم مهرماه در مدارس سراسر استان کرمان نواخته می شود.

روز خوش با بیان اینکه انتقال سبک زندگی شهدا و رزمندگان در دفاع مقدس مهمترین هدف ماست خاطر نشان کرد: ارزش های دفاع مقدس اخلاق مداری، ایثار، صداقت و فرهنگ مداری را زنده کرد.

 رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان با عنوان اینکه دشمن همواره با شبیخون فرهنگی خود به دنبال جایگزین کردن ارزش های غربی به جای ارزش های غنی مردم است، اظهار کرد: توانمند سازی دانش آموزان در زمینه های مختلف لازمه کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی است.

روز خوش غبارروبی از مزار شهدا در سطح استان، فضاسازی مدارس و مناطق آموزش و پرورش، دیدار با خانواده شهدا و ائمه جمعه استان، پویش همکلاسی مهربان ۲، که امسال به صورت جمع آوری کمک های مردمی در قالب نوشت افزار و تبلت و گوشی های هوشمند برای دانش آموزان است را از مهمترین برنامه های سازمان بسیج دانش آموزی در هفته دفاع مقدس برشمرد. وی از برگزاری مراسم اختتامیه شبی با شهدا با عنوان معبر نور با حضور دانش آموزان سراسر کشور در شبکه شاد از جوار مرقد مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

روز خوش از برگزاری مسابقات و پویش های دانش آموزی " قهرمان من" آوینی های نسل چهارم" و ... در هفته دفاع مقدس خبر داد.

 

به اشتراک بگذارید :