9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۷:۳۷:۳۸
کد مطلب:  1699253
استاندار گلستان در چشن شکوفه های دانش آموزان مدرسه مرزی شهید باهنر؛
توجه مدیران به مناطق کمتر برخوردار روند رشد و پیشرفت را تسریع می نماید

استاندار گلستان در چشن شکوفه های دانش آموزان مدرسه مرزی شهید باهنر روستای بسطام دره مراوه تپه گفت: توجه مدیران به مناطق کمتر برخوردار روند رشد و پیشرفت را تسریع می نماید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، صبح پنجشنبه اول مهر 1400،  هادی حق شناس استاندار گلستان  همراه با احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش استان و رضاآریان پور نماینده مردم محترم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در جشن شکوفه های دانش آموزان مدرسه  مرزی شهید باهنر روستای بسطام دره شهرستان مراوه تپه حضور یافتند.

استاندار گلستان در این مراسم اظهار کرد: سال تحصیلی جدید را با هدف معطوف ساختن نگاه مدیران به مناطق کمتر برخوردار از روستای مرزی بسطام دره شهرستان مراوه تپه آغاز کردیم چرا که توجه مدیران به مناطق کمتر برخوردار روند رشد و پیشرفت را تسریع می نماید.

وی در ادامه گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در مدارس با کلاس های درس زیر 15 نفر دانش آموز که عمدتاً شامل مدارس روستایی می شود ، سال تحصیلی جدید به صورت حضوری آغاز می گردد.

احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان نیز تصریح کرد: به لطف الهی امروز دانش آموزان کلاس اول دبستان و  پیش دبستانی برای آموختن علم و دانش در مدارس حضور یافته تا الفبای زندگی ، ایثار و مقاومت را بیاموزند،  شور و نشاط کلاس اولی ها برای رفتن به مدرسه نشان دهنده رشد و تعالی کشور و نویدبخش ایرانی آباد و همیشه سرافراز در آینده است.

رضا آریان پور نیز ضمن قدردانی از زحمات معلمان در این  شرایط کروناگفت: لازمه ی پیشرفت هر جامعه ای  داشتن امکانات حداقلی همچون راه های ارتباطی، مراکز بهداشتی ومهم تر از همه آموزش وتعلیم و تربیت است و حضور و توجه استاندار گلستان به دانش آموزان روستای مرزی بسطام دره تاثیر به سزایی در پیشرفت کودکان این منطقه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :