16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ۱۴:۱۱:۲۸
کد مطلب:  1699839
مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ؛
تضمین سلامت دانش آموزان، معلمان و اولیا در صدر برنامه های آموزش و پرورش گلستان قراردارد

مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: تضمین سلامت دانش آموزان، معلمان و اولیا در صدر برنامه های آموزش و پرورش گلستان قراردارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، امروز جمعه ۲مهر۱۴۰۰،  احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بود.

گوهری راد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید  اظهار کرد: باهمه سختی ها و تاثیرات نامطلوبی که به واسطه کرونا بر  نظام تعلیم و تربیت سایه افکند، آموزش و پرورش گلستان توانست کارتعلیم و تربیت۳۷۵هزار دانش آموز را به پایان رساند واین مهم جز بااهتمام ویژه معلمان وسعی وتلاش اولیای دانش آموزان که به عنوان معلم دوم درکنار فرزندان خود بودند رقم نخورده است.

وی در ادامه گفت: در سال گذشته۲۰ هزار بسته کمک معیشتی به همت بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی تهیه وبه خانواده های کم برخوردار اهداشد، همچنین۳۵هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمندو ۴هزارو ۸۰۰تبلت دانش آموزی وگوشی هوشمند باکمک خیّرین گرامی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و بانک هاتهیه و به دانش آموزان کم برخوردار اهدا گردید.

 مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در بخشی از سخنان خود تصریح کرد: تضمین سلامت دانش آموزان، معلمان و اولیا  در صدر برنامه های آموزش و پرورش گلستان قراردارد، تاکنون ۷۵درصد فرهنگیان گلستان دُز دوم واکسن خود را دریافت داشته اند وامید است در روزهای آینده  واکسیناسیون فرهنگیان به طور کامل به پایان رسد تا از آبان ماه شاهد حضور پرشور دانش آموزان و معلمان درمدارس باشیم.

در پایان ‌گوهری راد از مردم شریف استان گلستان و شهرستان گرگان خواست همچون گذشته همراه و پشتیبان آموزش و پرورش استان بوده تا سال تحصیلی جدید را با یاری خداوند متعال ومساعدت همه دلسوزان نظام تعلیم و تربیت آغاز و با پایانی خوش به  سرانجام  رسد.

 

به اشتراک بگذارید :