18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ۱۶:۴۷:۴۲
کد مطلب:  1699925
اطلاعیه شماره 2 آموزش‌و‌پرورش چهارمحال‌و‌بختیاری در خصوص بازگشایی مدارس؛
آغاز رسمی فعالیت آموزشی و تربیتی مدارس استان از روز شنبه 3 مهر

آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری اطلاعیه شماره 2 مهر 1400 را صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری متن  اطلاعیه شماره 2 در خصوص بازگشایی مدارس در رابطه با آغاز رسمی فعالیت آموزشی و تربیتی مدارس استان به شرح زیر است:

ماه مهر، فصل شکوفه ریزان گلبرگ های‌ گل سرخ زندگی عالمانه و فرهیختگی برای همه ی جویندگان علم و دانش اسـت ،شروع ماه مهر فصل تندیس استمرار پایداری و استقامت برای جویندگی اسـت.بیائیم برای فصل شکفتن حقایق سر تعظیم فرود آورده و بر مهربانی‌های‌ آن لبخند و بر دستان پر مهرش بوسه‌های‌ تکریم زنیم تا شاهد شکوفائی ایرانی سرافراز باشیم.

ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، به اطلاع همه ی دانش آموزان و اولیای گرامی می رساند؛ کلیه مدارس استان، فعالیت آموزشی و تربیتی خود را رسماً از روز شنبه  سوم مهرماه 1400 آغاز خواهند نمود و جریان یاددهی و یادگیری برای هیچ دانش ­آموزی متوقف نخواهد شد. مدیران واحدهای آموزشی با مشارکت شورای مدرسه و انجمن اولیاء و مربیان و با رعایت حداکثری دستورالعمل­ های بهداشتی و اجرای دقیق ضوابط و مقررات مرتبط با ایمنی و بهداشت، سلامت معلمان، کارکنان، دانش آموزان و مراجعان احتمالی را نظارت می نمایند. همچنین آموزش­ های تلویزیونی به‌عنوان مکمل آموزش ­های حضوری ارائه خواهد شد. با توجه به فراگیری و پوشش بالای این رسانه، مدیران محترم مدارس و معلمان با ارجاع دانش‌آموزان، پاره‌ای از فعالیت یادگیری دروس، رفع اشکال و تعمیق یادگیری را در این بستر آموزشی پیگیری می نمایند. همچنین تا زمانی که امکان فعالیت­ های حضوری تمام­ وقت دانش ­آموزان مطابق برنامه هفتگی آن‌ها در سال تحصیلی(1401-1400) فراهم نباشد، ترکیبی از روش­ های حضوری و غیرحضوری(شبکه شاد) برای آموزش دانش ­آموزان ضرورت دارد.

به اشتراک بگذارید :