18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۰۸:۵۵:۰۴
کد مطلب:  1700437
پیام مدیرکل آموزش‌و‌پرورش چهارمحال‌و‌بختیاری به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1401-1400

در آستانه بازگشایی مدارس مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری با صدور پیامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، معلمان و اولیا تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان چهارمحال‌وبختیاری، در آستانه آغاز سال تحصیلی1401-1400 فرحناز قائدامینی با صدور پیامی بازگشایی مدارس و آغاز بهار تعلیم و تربیت را به دانش آموزان، معلمان و خانواده‌ها تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(و قل رب زدنی علما)

حمد و سپاس مخصوص پروردگار یکتاست که اسباب تعالی انسان را در اندیشه ورزی و تفکر قرار داد

ماه مِهر، آغاز پاییز طبیعت و شروع بهار تعلیم و تربیت، ماه رویش جوانه های امید و اندیشه و آغاز نشاط و پویاییِ مشتاقان دانش و معرفت است.

مهرماه، نوید دهنده بهار تعلیم و تربیت و سرآغاز بالندگی علمی و تربیتی کشور است و مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس بسیار نیکوست. ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا مخصوصا شهدای معلم و دانش‌آموز تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات  رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نماییم.

گرچه شیرینی شروع مدارس، امسال نیز آمیخته با تلخ کامی شیوع ویروس کرونا و دغدغه مندی حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان ارجمند است؛ امیدواریم با تحقق برنامه های پیشگیرانه و کنترل بیماری کرونا، انشاالله شاهد بازگشایی حضوری کلیه مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی و دیدار آینده سازان مملکت باشیم.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی جدید به فرهنگیان و دانش‌آموزان عزیز استان چهارمحال‌وبختیاری, مراتب سپاس خویش از زحمات آموزگاران, دبیران, مدیران, کادر اجرایی مدارس و کلیه همکاران ستادی در سطح استان را به جهت تلاش‌های مجاهدانه‌شان در بیست ماه گذشته که شیوع ویروس کرونا همه جوانب زندگی مخصوصا تعلیم و تربیت را تحت تاثیر قرار داد، اعلام می دارم و امیدوارم با فضل الهی و مدد اولیاء عزیز و تلاش مضاعف فرهنگیان گرانقدر و همکاران پر تلاش و همتی والاتر از قبل، گام های ارزشمند و ماندگاری را در اعتلا و عزت و سربلندی میهن عزیز اسلامی برداریم.

فرحناز قائدامینی

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید :