8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۰۹:۱۸:۳۶
کد مطلب:  1700471
با حضور رئیس جمهور؛
زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مدرسه فولادفر ناحیه ٢ شهرری نواخته شد

سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ مدارس کشور، صبح روز شنبه به طور رسمی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با نواخته شدن زنگ مدرسه «فولادفر صالح آباد» از سوی فرزند «شهید هادی نریمانی» در حضور رئیس جمهور و سرپرست وزارت آموزش و پرورش و دیگر مسئولان، آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به همراه علیرضا کاظمی، با حضور در مدرسه «فولادفر صالح آباد» درجمع دانش آموزان و مسئولان این مدرسه سخنرانی و در تداوم سنت پرسش مهر، «بیست و دومین پرسش مهر» را با دانش آموزان سراسر کشور مطرح کرد.

براساس اعلام آموزش و پرورش با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی،آموزش در مدارس کشور فعلا به صورت مجازی برگزار می شود تا به تدریج با بهترشدن شرایط بیماری در کشور و تکمیل فرایند واکسیناسیون عمومی، شرایط آموزش حضوری در مدارس و مراکز آموزشی فراهم شود.

بر اساس اولویت های تعیین شده، از امروز و با آغاز رسمی سال تحصیلی جدید، دانش آموزان مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری در کشور، دانش آموزان هنرستانی برای درس های مهارتی و دانش آموزان پایه اول ابتدایی، آموزش را به صورت حضوری آغاز می کنند.

به اشتراک بگذارید :