17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۰۹:۴۴:۱۷
کد مطلب:  1700505
استاندار سیستان و بلوچستان:
با تلاش مضاعف کادر درمان امسال با شرایط پایدارتری به استقبال سال تحصیلی می‌رویم

حسین مدرس خیابانی گفت: با تلاش کادر درمان امسال با شرایط پایدارتری به استقبال سال تحصیلی جدید می رویم و امیدواریم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و پوشش حداکثری واکسیناسیون شاهد حضور دانش آموزان در مدارس و ادامه آموزش حضوری باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، استاندار در مراسم محوری آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: آموزش مقدمه و محور هر گونه توسعه اقتصادی است و هر کشوری که روی این موضوع سرمایه گذاری کند قطعا پله‌های پیشرفت و توسعه را بهتر و سریع‌تر طی خواهد کرد.
وی افزود: امروز نیاز ایران اسلامی و مخصوصا سیستان و بلوچستان توجه به آموزش و پرورش است تا نسلی قوی و اندیشمند برای تامین نیروی انسانی کشور تربیت شوند.
مدرس خیابانی ادامه داد: در دوران ایپدمی کرونا کمترین صدمه و زیان متوجه حوزه فرهنگ مخصوصا آموزش و پرورش بود چرا که تک تک خانه های معلمان به یک مدرسه تبدیل شد.
وی ادامه داد: اما علی رغم همه تلاش‌های معلمان و دانش آموزان در سال تحصیلی گذشته؛ حضور دانش آموزان در مدرسه رنگ و بوی خاص خود را دارد و باید شرایط به نحوی مدیریت شود تا دانش آموزان از محیط مدرسه و حضور معلم در کنار خود بهره‌مند شوند.

به اشتراک بگذارید :