15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۱:۱۰:۵۱
کد مطلب:  1700777
حضور استاندار در آیین بازگشایی مدارس؛
والدین، معلمان و دانش‌آموزان سلامت را در اولویت قرار دهند

استاندار کرمانشاه از والدین، معلمان و دانش‌آموزان استان خواست سلامت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت قرار دهند و گفت: کرمانشاه در پیک پنجم متحمل سنگین‌ترین هزینه‌های شیوع کرونا شد و این ناشی از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی بود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، « هوشنگ بازوند» روز شنبه در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰ در مدرسه صنایع شیمایی شهر کرمانشاه، آغاز سال تحصیلی، سال تعلیم و تربیت را به همه معلمان و دانش‌آموزان تبریک گفت و از آنها خواست سلامت‌شان را در اولویت برنامه‌ها قرار دهند زیرا سلامت بزرگترین سرمایه هر فرد است.

وی با بیان این‌که اگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنیم وارد پیک ششم کرونا خواهیم شد؛ اظهارکرد: واقعیت این است معلوم نیست کرونا تا چه مدت زمان دیگر با ما هست بنابراین باید رفتار و زندگی با آن را یاد بگیریم و نکات بهداشتی را رعایت کنیم تا کمتر از آن آسیب ببینیم چون نمی توانیم زندگی هم نکنیم.

بازوند از کادر درمان استان کرمانشاه در مقابله با کرونا، همچنین از تلاش همه معلمان کرمانشاهی که در شرایط سخت کرونایی دچار زحمات زیادی برای تدریس دانش آموزان شدند تقدیر کرد.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگر از سخنان خود؛ هفته دفاع مقدس را به مردم استان تبریک گفت و یاد و خاطره همه شهدا را گرامی داشت و یادآور شد: استان کرمانشاه فقط ۸۲۰ شهید دانش‌آموز و ۱۸۲ معلم شهید در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است که جا دارد یاد و خاطره آنها را گرامی بداریم.

بازوند بیان داشت: دفاع مقدس، مخزنی از ارزش‌ها مانند اعتماد به نفس، عزت‌نفس، خودباروی، ایثار و ازخودگذشتگی و مهین دوستی است و بهره‌مندی از این فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک گنجینه‌ای از ارزش‌ها و هنجارکه ناشی از خون ۲۲۵ هزار شهید هشت سال جنگ تحمیلی است می‌تواند در بسیاری از برهه زمانی مشکلات به ما کمک کنند.

 

به اشتراک بگذارید :