16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۲:۴۴:۴۹
کد مطلب:  1701213
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
با شروع سال تحصیلی بیش از 37 هزار کلاس درس در استان اصفهان بازگشایی شد

محمد اعتدادی: تعلیم‌وتربیت دانش‌آموزان در بیش از 37 هزار کلاس درس و 5 هزار و هفتصد واحد آموزشی استان آغاز شده است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در سومین روز از مهرماه 1400، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در آیین زنگ بازگشایی مدارس، اظهار داشت: با شروع سال تحصیلی جدید، تعلیم‌وتربیت دانش‌آموزان در بیش از 37 هزار کلاس درس و 5 هزار و هفتصد  واحد آموزشی استان آغاز شده است.

وی با تاکید بر کمبود نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش استان اصفهان و بهره‌گیری از پتانسیل و ظرفیت‌های موجود، افزود: تلاش و فعالیت شبانه‌روزی همکارانم در 41 ناحیه و منطقه آموزش‌وپرورش استان در ماه‌های گذشته به ثمر نشست، تا امروز هیچ کلاسی بدون معلم نماند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به تحصیل نزدیک به ۹۰۰ هزار دانش آموز در سال تحصیلی جدید در استان، گفت: با شروع سال تحصیلی بیش از 37 هزار کلاس درس بازگشایی شد، براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مدارس زیر 15 نفر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی کلاس می توانند کلاس ها را به صورت حضوری برگزار کنند .

وی با بیان اینکه  6 درصد از کلاس‌های درس در استان زیر 15 نفر دانش آموز دارند، ادامه داد: از امروز کلاس‌های درس در مناطق عشایری و روستایی به صورت حضوری برگزار می‌شود و امیدواریم به تدریج با فراهم شدن شرایط لازم شاهد حضور همه دانش‌آموزان در مدارس باشیم.
 

به اشتراک بگذارید :