16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۲:۵۵:۳۰
کد مطلب:  1701257
استاندار کردستان:
دانش آموزان از فرصت علم آموزی استفاده  بهتری داشته باشند

استاندار کردستان در مراسم بازگشایی مدارس استان گفت: دانش آموزان باید از لحظات عمر خود در دوران تحصیل و مدرسه به خوبی برای علم آموزی استفاده کنند .     

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، بهمن مرادنیا استاندار کردستان صبح امروز در مراسم بازگشایی مدارس استان که در دبیرستان نمونه دولتی شهید نامدار مرادی ناحیه یک سنندج برگزارشد؛ با تبریک آغاز فصل بازگشایی مدارس به دانش آموزان، آموزگاران، دبیران و فرهنگیان استان، از تلاش و زحمات برنامه ریزان آموزش و پرورش برای شروع سال تحصیلی جدید تقدیر و تشکر کرد.

 مرادنیا همچنین با تبریک هفته دفاع مقدس و تقارن آن با آغاز سال تحصیلی، خاطرنشان کرد: باید برای بازگشایی مدارس و آغاز تعلیم و تربیت جشن بزرگ بگیریم .

 استاندار کردستان با بیان اینکه بخش عمده ای از جمعیت کشور و استان را دانش آموزان تشکیل می دهند؛ گفت: دانش آموزان باید از لحظات عمر خود در دوران تحصیل و مدرسه به خوبی استفاده کنند و با عشق و علاقه در سر کلاس های درس حضور یابند و این ایام را غنیمت بدانند چراکه قابل تکرار نخواهد بود.

 وی همچنین از معلمان خواست  عاشقانه در کلاس درس دانش آموزان حضور یابند و از فرصتی که خداوند برای معلمان فراهم کرده است با علم آموزی به دانش آموزان از این فرصت نهایت بهره را ببرند.

 استاندار کردستان از دانش آموزان خواست قدردان زحمات معلمان خود باشند و با تواضع و فروتنی در مقام معلم بایستند چراکه معلمان هرآنچه را که در توان دارند در طبق اخلاص گذاشته و حاضر است آن را در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش و همت والای خیرین نیک اندیش مدرسه ساز استان کردستان تقدیر و تشکر کرد و از آنان خواست بیش از پیش زمینه بازسازی و نوسازی مدارس را در کردستان فراهم نمایند و همچنان در صحنه مدرسه سازی فعالیت کنند.

 مرادنیا با بیان اینکه متاسفانه در استان کردستان استقبال چندانی از واکسیناسیون نشده است؛ اظهارداشت: اگر واکسیناسیون در استان به پایان برسد قطعا بزودی شاهد بازگشایی مدارس خواهیم بود.

 وی سلامت و امنیت دانش آموزان را بسیار مهم دانست و از آحاد جامعه خواست نسبت به واکسیناسیون حساسیت بیشتری نشان داده و در مراکز تجمیعی واکسیناسیون حضور پیداکنند چراکه واکسینه شدن سلامت جامعه را در پی خواهدداشت.

به اشتراک بگذارید :