9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۲:۴۸:۵۵
کد مطلب:  1701261
علی کریمی فیروزجایی در آیین بازگشایی شکوهمند مدارس شهر تهران عنوان نمود
آموزش و پرورش نقطه وحدت قوه مجریه و قوه مقننه است

در آیین آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه محمود افشار منطقه 3 آموزش و پرورش شهر تهران بیان شد

علی کریمی فیروزجایی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی؛ آموزش و پرورش را یکی از نقاط وحدت دو قوه مجریه و مقننه دانست و تاکید کرد مجلس شورای اسلامی تمام قد در خدمت آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران آیین آغاز سال تحصیلی جدید با حضور علی کریمی فیروزجایی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، قاسم احمدی لاشکی؛ معاون پارلمانی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی ، عبدالرضا فولادوند؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران؛ مسگرزاده مدیرکل دفتر دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش؛صفری مدیر آموزش و پرورش منطقه 3 و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش در دبیرستان محمود افشار منطقه ۳ تهران برگزار شد.

کریمی فیروزجایی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی به تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت و آرزوی سالی توام با موفقیت برای خانواده آموزش و پرورش؛ تقارن بهار تعلیم و تربیت را با بهار دفاع و مقدس به فال نیک گرفت و افزود: ارج می نهیم فداکاری دانش آموز عزیز؛ علی لدنی را که بار دیگر رشادت های مردم این سرزمین را به تصویر کشید، آموزش و پرورش ما محصول تلاش هایش تربیت این دانش آموزان است و درود می فرستیم به روح پاک شهدا و به ویژه شهدای تعلیم و تربیت.

وی ادامه داد: امیدواریم هرچه زودتر آموزش و پرورش به همان شیوه گذشته خودش بازگردد؛ اکنون شروع سال تحصیلی با رویکرد تلفیقی آموزش حضوری _ مجازی و همچنین واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان به شکل مطلوب پیش می‌رود تا شرایط برای بازگشایی مدارس به طور کامل فراهم شود تا آموزش و پرورش نقش خود را هم در ابعاد آموزشی و هم تربیتی خود ایفا کند.

کریمی فیروزجایی در ادامه ضمن ابلاغ سلام رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی تمام قد در خدمت آموزش و پرورش است همانطور که با صد درصد رای اعضاء لایحه رتبه بندی معلمان مطرح شد و به امید خدا به تصویب نیز خواهد رسید.

وی افزود: آموزش و پرورش مسیر ارزشمندی را در جهت توسعه و پیشرفت کشور دارد که باید با کیفیت طی شود تا نتایج مطلوب آموزشی داشته باشد. آموزش و پرورش نقطه وحدت قوه مجریه و قوه مقننه است همانطور که رئیس جمهور دستور دادند تمام مطالبات معلمان رسیدگی و رفع می شود.

کریمی فیروزجایی در پایان ضمن قدردانی از تمام مسئولین مربوطه در خصوص پروژه مهر اظهار کرد: باید قدر این لحظه را دانست چرا که بوستان تعلیم و تربیت ما به دست معلمان و مسئولین این حوزه باغبانی می شود و امیدوارم که به سرآمد این بوستان ها بدل شود که آینده این کشور به دست معلمان این سرزمین است.

در حاشیه این مراسم نیز کریمی فیروزجایی ؛ احمدی لاشکی ، فولادوند ، مسگرزاده و صفری در نشست صمیمی با معلمان مدرسه محمودافشار به سئوالات آنها پاسخ دادند.

 

به اشتراک بگذارید :