19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۲:۴۳:۳۸
کد مطلب:  1701345
با حضور رئیس اداره استعداد های درخشان آذربایجان غربی و سایر مسئولین منطقه؛
زنگ شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ نواخته شد

زنگ شروع سال تحصیلی جدید با حضور رئیس اداره استعداد های درخشان استان و مسئولین منطقه در مدرسه امام باقر(ع) روستای شعبانلو به‌صدا در آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه مرحمت آباد، صبح امروز شنبه در سومین روز از مهر سال ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور، زنگ بازگشایی مدارس منطقه مرحمت آباد به صدا در آمد.
رئیس آموزش و پرورش  منطقه  مرحمت آباد در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و آرزوی سلامت در شرایط خاص کرونایی که جهان شمول بوده گفت: معلمان و دانش آموزان با وجود سختی های بسیار و شرایط متفاوت آموزشی تلاش های شبانه روزی و بی نظیری داشته اند که قابل تحسین بوده است. با توکل بر خداوند بزرگ روزهای خوبی در پیش خواهیم داشت و شرایط برای حضور دوباره دانش آموزان در مدارس فراهم خواهد شد.
"محرابی" همزمانی بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس را به فال نیک می گیریم و شهدا را الگو ارزنده برای زمینه سازی رشد و بالندگی نظام جمهوری اسلامی قرار خواهیم داد.

الهوردی زاده رئیس اداره استعداد های درخشان آذربایجان غربی نیز در این مراسم ضمن قرائت پیام سرپرست وزارت آموزش و پرورش در ادامه گفت: در راستای شعار " استمرار آموزش، ارتقاء کیفیت، تضمین سلامت" تمام امکانات و تلاشمان جهت حفظ سلامتی دانش آموزان و فرهنگیان محترم را بکار خواهیم بست تا بدون هرگونه دغدغه ای به امر آموزش و پرورش پرداخته شود.

 

به اشتراک بگذارید :