17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۲۷:۵۳
کد مطلب:  1701443
استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش و پرورش استان:
مدرسه رکن اصلی آموزش است

عباس رضایی: در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا بارها بحث بازگشایی مدارس مطرح شد و دیدگاه‌های مختلفی وجود داشت، اما سلامت دانش آموزان برای ما یک اصل مهم است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش استان اصفهان در سومین روز از مهرماه ۱۴۰۰، عباس رضایی استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان در آیین زنگ بازگشایی مدارس، با تاکید بر اینکه آموزش تعطیل بردار نیست، اظهارداشت: با همه گیری کرونا آموزش حضوری در مدارس تعطیل شد و این روزها معلمان و دانش آموزان دلتنگ همدیگر و مدرسه هستند. امیدوارم هرچه زودتر، شر این ویروس منحوس از سر مردم ما کم و دوباره فضای آموزش به معنای واقعی خود شکل گیرد.

وی با بیان اینکه آموزش صرف تمام کردم یک کتاب و یادگیری فرمول و مفاهیم نیست، افزود: مدرسه رکن اصلی آموزش است. در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا بارها بحث بازگشایی مدارس مطرح شد و دیدگاه های مختلفی وجود داشت، اما سلامت دانش‌آموزان برای ما یک اصل مهم است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه باید هرچه زودتر تمام فضاهای آموزشی بازگشایی شود، خاطرنشان کرد: امیدوارم به زودی شرایطی فراهم شود تا همه مدارس را بازگشایی کنیم تا آموزش و پرورش شکل اصلی خود را بگیرد. در دوران همه گیری کرونا روزهای سختی بر معلمان گذشت و دانش آموزان و معلمان تجربیات زیادی کسب کردند. در این روزها نیز دغدغه مدیران آموزش و پرورش این بود که کلاسی بدون معلم نماند.

رضایی از معلمان به عنوان معتمدان مردم درخواست کرد تزریق واکسن را به مردم توصیه کنند و اضافه نمود: تمام هم و غم ما سلامت دانش آموزان بر مبنای نظرات کارشناسی و در نظر گرفتن همه مسائل است.
 

به اشتراک بگذارید :